TÜRKOM Teknoloji, dünyanın lider ağ sistemi üreticileri ile işbirliği içerisinde projeler gerçekleştirmektedir. TÜRKOM Teknoloji, LAN (Local Area Network), Kablosuz LAN (WLAN), WAN(Wide Area Network) ağ sistemleri kurmakta ve devreye almakta uzman bir firmadır ve bugünün yüksek hızlı ağ teknolojileri çözümleri ile müşterinin gereksinimlerini yerine getirmektedir.
Sektörde lider üreticilerin, “Certified Installer” ve “Certified Partner” sertifikalarına sahip TÜRKOM Teknoloji, kaliteli ürün ve yüksek performans garantisi verebilmektedir.

TÜRKOM Teknoloji, teknolojik gelişmelerin yönlendirmesi ile farklı teknolojilerin giderek daha fazla bir arada kullanılması ihtiyacı doğması sebebiyle, kablolu ve kablosuz yerel ağların (LAN ve WLAN) tasarımının, esneklik, yönetilebilirlik, güvenlik ve uygulama maliyetleri gözeterek yapılması gerektiğinin bilincinde olarak çözümler üretmektedir.

TÜRKOM Teknoloji, yüksek hızlı network teknolojileri konusunda lider tedarikçi firmalar ile işbirliği yapmaktadır ve yüksek hız talepleri yer alan Hükümet, Üniversite, Otel ve Finans projeleri gibi kompleks ağ projelerinde çözümler üretmektedir.