Çözümlerimiz

CCTV / IP Kamera Sistemleri

İzlenmesini istediğiniz bölgenin farklı yerlerine yerleştirilen kameralar ile ortamı kontrol altına alan, kötü niyetli kişilerin tespitini sağlayan, çok yüksek caydırıcı özelliği olan Analog ve IP kamera teknolojilerinde profesyonel çözümler sunmaktayız.

Sistem Odası ve Ortam İzleme

Klima, UPS, Jeneratör vs cihazların bypass-arıza durumlarının kuru kontak girişleri ile algılanması türünden parametreler açısından ortamın her an izlenebilmesine yönelik; ölçeklenebilir ve genişletilebilir yapıda ihtiyacınıza uygun çözümler için ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.

Biyometrik Sistemler

Biometrik sistemler ihtiyaçlara teknolojinin daha çok cevap verebilmesi sebebiyle en çok kullanılan sistemlerden olmuştur. Birçok alanda kullanılan Biyometrik sistemler alanında profesyonel çözümler sunmaktayız.

Alarm Sistemleri

Alarm sistemi, ev veya işyerinin hırsızlık, tehdit, gasp, yangın, sağlık sorunu gibi durumlarda başkalarını(Alarm Haberalma Merkezi, mal sahibi, komşular) haberdar edip yardım çağırmayı sağlayan elektronik güvenlik sistemlerinde çözümler sunuyoruz.

Geçiş Kontrol Sistemleri

Çalışan ve ziyaretçi trafiğinin sağlıklı kontrolü, işyerindeki belirli bölgelere giriş-çıkışın kısıtlanması, kişilerin giriş yapmaya uygunluğunu belirleyen ölçütlerin geçiş sistemleri tarafından tanınması, tüm giriş çıkışların tek noktadan takip edilebilmesi, geçiş kontrol sistemlerinde çözümler sunuyoruz.

X-RAY Sistemleri

X-Ray Cihazları daha önceleri üst düzey güvenlik gerektiren yerlerde kullanılırken şuan global ve etnik terörün artması ile birlikte alışveriş merkezleri, otel ve kongre merkezleri, kamu kurum ve kuruluşları, plaza ve iş merkezleri, hastane ve eğitim kurumları gibi birçok alanda X-Ray Cihazı çözümlerini sunmatayız.

Network Sistemleri

TÜRKOM Teknoloji, dünyanın lider ağ sistemi üreticileri ile işbirliği içerisinde projeler gerçekleştirmektedir. TÜRKOM, LAN, WLAN, WAN ağ sistemleri kurmakta ve devreye almakta uzman bir firmadır ve bugünün yüksek hızlı ağ teknolojileri çözümleri ile müşterinin gereksinimlerini yerine getirmektedir.